İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şirketimiz Fabrika İçerisindeki Bölümlerden Çıkan Atıkların Ayrıştırma Bölümüne İstifleyecek Ve Bahçe Düzeni Temizliği İle İlgilenebilecek Ortak Kullanım Alanları Soyunma Odaları Vs Hijyen Sürekliliğini Sağlayabilecek Bahçe Çimlerinin Biçilmesi Çiçeklerin Bakımı Çevre Temizliği Gibi İşleri Yürütebilecek Askerlik Hizmetini Tamamlamış Erkek Personel Arayışımız Bulunmaktadır. Çalışma Saatleri 08:00 / 18:00 Cumartesi Pazar Tatil Torbalı – Ayrancılar – Gaziemir – Sarnıç – Karabağlar – Üçyol Servisimiz Mevcuttur. İletişim Demet Sağbasan – İnsan Kaynakları Sorumlusu – 05073367791

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 20- -40 (20.06.2004 – 22.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Analitik Düşünebilme …

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kazımkarabekir Mah. Bekir Saydam Cad. No:77 Torbalı İzmir / Türkiye


905073367791.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.