İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler Ve İş Tanımı Denizbank, Qnb Finansbank Ve Türk Ekonomi Bankası (Teb) Ortaklığında Kurulan Sektörün Öncü Firmalarından Bantaş Nakit Ve Kıymetli Mal Taşıma Ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş., Değerli Kargo Lojistik Ve Güvenlik Hizmetleri Alanında Faaliyet Göstermektedir. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun Çerçevesinde Banka Ve Kurumlara Nakit Taşıma, İşleme, Saklama – Atm Nakit Desteği Ve Atm Birinci Seviye Bakım Hizmetleri Vermektedir. İzmir Bornovo’Da Bulunan Şubemiz İçin Nakit Ve Kıymetli Mal Taşıma Görevlisi Unvanında Görev Almak Üzere Aşağıdaki Niteliklerdeki Adaylarla Tanışmak İstiyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 22- -40 (21.06.2002 – 23.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

– Tercihen 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, – Tercihen Lise mezunu, – Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, – B sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen) – Tercihen SRC-4 ve Psikoteknik belgesi olan, – Seyahat engeli olmayan, – Takım çalışmasına yatkın adaylar değerlendirilecektir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Üniversite Cad. N: 51 Ağaçlı Yol Bornova – İzmir Bornova İzmir Bornova İzmir / Türkiye
İsmail Akgün

905380135876.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.