İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ziraat Mühendisi

Entaş Tarım bünyesinde görevlendirilmek üzere Batı Karadeniz İllerinden sorumlu olacak “Satış ve Agroservis” sorumlusu aramaktayız.
Pozisyon sınırsız ve tam zamanlıdır.
İş Tanımı – Görev ve Sorumluluklar Entaş Tarım bünyesinde satışa sunulan Bitki Besleme ürünlerinin satışı için saha çalışması yapmak,Yöneticisi tarafından belirlenen yıllık satış hedeflerini gerçekleştirmek,Haftalık ve Aylık seyahat planlamak,bu seyahatleri bağlı olduğu yöneticisine raporlamak,Bayi ziyaretleri yapmak, Pazarlama faaliyetleri için toplantı ve sunumlar düzenlemek,Satışını yapmış olduğu gübreleri sahada takip edip raporlamak,Bayiye ve çiftçiye teknik destek vermek,Resmî kurumları ziyaret etmek Tarım kredi Kooperatifi,Ziraat Odaları ve bağlı diğer tedarik zincirlerini ziyaret etmek,Yerinde müşteri ziyaretleri düzenlemek tarla çiftlik,Sektörle ilgili faaliyetleri takip etmek ve yöneticisine raporlamak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Gıda

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sakarya ENTAŞ İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Sakarya ENTAŞ İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.