İş ilanı Başvuru Bilgileri

‘’Ziraat Mühendisi’’ Organik Kuru Meyve İthalat İhracatı Yapan Firmamıza Ziraat Mühendisi Alınacaktır. Yapılacak İş Tanımı : Ziraat Fakülteleri’Nin Lisans Bölümünden Mezun Organik Tarım Projelerimizin Yürütülmesinde Ve Organik Tarımda Tecrübeli İngilizce Bilen Ms Office Programlarına Hakim Ekip Çalışmasına Ve Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu Kadın Çalışma Saatler: 08.00-17.00 (Hafta İçi) Sosyal Olanaklar : Yüz Yüze Görüşülecek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe ..

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ayfer Sok. No:13 Ege Serbest Bölgesi Gaziemir Gaziemir İzmir / Türkiye
Sinem Hanım

902322519368.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.