İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yazılım Uzmanı

Firmamızın ArGe bölümünde çalıştırılmak üzere
· Üniversitelerin mühendislik veya temel bilimler bölümlerinden mezun, · C# programlama dilini kullanabilen, · .
net core mvc, ef core, ms sql ve postgresql ve socket programlama, · Windows ve Linux üzerinde yazılım geliştirme tecrübesine sahip, · Ekip çalışmasına yatkın, · Yeniliklere ve gelişime açık, · Motivasyonu yüksek, · Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul KRONOS ENERJİ

İstanbul KRONOS ENERJİ İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.