İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yazılım Geliştirme Alanında Çalışacak Takım Arkadaşları Arıyoruz. . İlgilenen Arkadaşların İnfo@Bendyazilim.Com Adresine Cv Göndermelerini Rica Ederiz. · Programlama Yüksek Okul Veya Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Matematik, İstatistik, Fen Fakültesi, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bölümlerinden Mezun, · İyi Derecede Sql , C# Veya Python Bilgisi Olan Erkek Adaylarda Askerlik İle İlişiği Bulunmayan, · Takım Çalışmasına Uyumlu , Öğrenmeye Açık Ve İnsan İlişkilerinde Başarlı · İzmir’De İkamet Eden, · B Sınıfı Ehliyet Sahibi Ve Aktif Olarak Araç Kullanabilen,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İsmet Kaptan Mh 1385 Sk No:3/36 Pasaport Konak İzmir / Türkiye
Bahriye Hanım

902324652041.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.