İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yazılım Destek Uzmanı Erp Danışmanı

Logo, Dia, Eta, Vega, Akınsoft, Mikro, Link vb.
ticari otomasyon yazılımlarından herhangi birinde eğitim ve destek vermiş, En az 2 yıl tecrübeli, Muhasebe temel bilgisine sahip, Bilgisayar donanım, işletim sistemleri ve bilgisayar ağları konusunda temel seviyede bilgi sahibi olan, Ticari otomasyon, muhasebe yazılımları konusunda eğitim ve destek vermek üzere deneyimli destek uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Kriterlere uygun olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Tetraport Teknoloji

İstanbul Tetraport Teknoloji İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.