İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yatılı Çocuk Bakıcısı Arıyoruz

3 yaşındaki oğlumuz için bakıcı arıyorum.
Fiziksel, zihinsel gelişimine katkı sağlayacak aktiviteler planlayabilmeli, Üniversitelerin Anasınıfı Öğretmenliği Çocuk Gelişimi Bölümü mezunu, MEB, İŞKUR, MYK yada Üniversitelerden onaylı sertifikası olan adaylar tercih nedenidir.
Sigara kullanmayan, Tecrübesi, referansları olan , Sabırlı, gelişime açık, güler yüzlü, anlayışlı bir yapıya sahip olan, çocuklar ile iletişimi kuvvetli, çocukları seven Kameralı evde çalışmayı kabul eden Sağlık problemi olmayan.
Not
Eylül ayında Amerika ya gidilecek ve 3 ay sonra Türkiye dönülecek.
    AMERİKA VİZESİ OLAN tercih edilecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul

İstanbul Bakıcı Arayan AYNUR K.

İstanbul Bakıcı Arayan AYNUR K. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.