İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yardımcı Personel

Eğitim kurumumuzun  şubelerindeTam zamanlı çalışacak Ofislerin ve sınıfların düzen ve temizliğini sağlayacakTemizlik elemanı alınacaktır.
 Aranan Nitelikler
Çocuklara karşı sevecen ve iletişimi kuvvetliTemizlik konusunda titiz ve önem veren Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek Hijyen kurallarını bilen eleman aranıyor.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Eğitim

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Keçiören

Ankara ÖZEL ADEL ANKA EĞİTİM KURUMLARI

Ankara ÖZEL ADEL ANKA EĞİTİM KURUMLARI İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.