İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bebek Ve Hasta Bakım-Hijyen Ürünlerinin Üretildiği Firmamıza;

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 20- -45 (15.06.2004 – 17.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yan Forklift (Reachtruck) ve Forklift ehliyetine sahip , daha önce en az 2 yıl Reachtruck kullanmış personel arayışımız mevcuttur. Çalışma saatleri : 07:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00 / 23:00 – 07:00 olup hafta tatili Pazar günüdür. Servis güzergahı : Çerkezköy, Kapaklı, Büyükyoncalı, Kızılpınar, Velimeşe, Çorlu’ya servis bulunmaktadır. Firmamızın sosyal olanakları ( ikramiye- erzak yardımı – yakacak yardımı, prim)vardır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Organize San.Böl Karaağaç Mah. Fatih Blv. No.34-36 Kapaklı/Tekirdağ Kapaklı Tekirdağ / Türkiye
İnsan Kaynakları Esra Hanım

902827581684.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.