İş ilanı Başvuru Bilgileri

Web Tasarım Uzmanı

Web tasarımı alanında en az 3 yıl deneyimli, HTML + CSS konusunda tecrübeli, Kampanya yönetimi, pazarlama, CRM ve operasyon konularına hakim, Ürün içeriği Görsel Fiyat Ürün Özellikleri Rekabet Analizi konusunda tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı çalışabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Detaycı, güncel tasarım trendlerini takip eden,Takım arkadaşları arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan Reklam/Tanıtım

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Karatay

Konya Kumsal Group

Konya Kumsal Group İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.