İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Torbalı Pancar Bölgesi’Nde Bulunan Umutsan Dişçilik Fabrikamıza Yetiştirilmek Üzere Temizoda Bölümüne İş Disiplini Yüksek İş Güvenlik Kurallarına Uyan Sorumluluk Alabilecek 2 Kişi Kadın Personel Alımı Yapılacaktır. Çalışma Şekli 2 Vardiya Olup Gecedeki Fazla Çalışma Saati Mesai Olarak Verilecektir Cumartesi Ve Pazar Tatildir. Hafta Sonu Çalışmalarında Mesai Olarak Verilecektir. Servis Güzergahı Olarak Bozyaka Dan Kalkış Ücyol ,Buca , Karabaglar, Gaziemir,Ayrancilar, Pancar Ve Torbalı Güzergahı Üzerindedir. Farklı Yerden Gelen Arkadaşlar İçin Toplu Taşım Aracı Kullanması Gerekir Ve Yol Parası Verilmektedir. İrtibat Telefon:0232 257 66 91 Numara İle 0553 627 1706 Tel No İle İletişime Geçebilirler.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 23- -40 (20.06.2001 – 22.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Gazi Paşa Mah. Göl Sok. No:52/A Pancar Torbalı İzmir Torbalı İzmir / Türkiye


905536271706.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.