İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tebosan Otomotiv Kocaeli Dilovası Çerkeşli Osb Bölgesinde Kurulu Firmamızda «Boru Profil Lazer Kesim, Tel Bükme Ve Boru Bükme» İşlerinde Çalışacak Üretim Operatörleri Alınacaktır. – En Az 1 Yıl Üretimde Çalışmış (Yetiştirilmek Üzere Tecrübesiz Elemanlar Da Tercih Edilecektir.) – Ekip Çalışmasına Yatkın, – Vardiyalı Düzende Çalışabilecek, – Titiz Ve Dikkatli Çalışan, – Sorumluluk Sahibi, – İş Sağlığı Ve Güvenliği Kurallarına Riayet Eden, – Erkek Adaylar İçin Askerliğini Yapmış – Dilovası, Gebze, Çayırova, Darıca Ve Pendik, Tuzla Bölgeleri E-5 Güzergahına Yakın İkamet Eden, – Gerektiğinde Mesaiye Kalabilecek, Sosyal Haklar : Yol, Yemek, Sgk, Her Ay 1.500 Tl Alışveriş Kart Ve Bayram İkramiyesi Başlangıç Net Maaş : 19.000-24.000 Tl Aralığındadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
15 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Doktora
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : HER AY ÇALIŞ VERİŞ KARTI
En Az Ücret : 19000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 24000 TL

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe TEBOSAN OTOMOTİV Kocaeli Dilovası Çerkeşli OSB bölgesinde kurulu firmamızda «BORU PROFİL LAZER KESİM, TEL BÜKME VE BORU BÜKME» işlerinde çalışacak Üretim Operatörleri alınacaktır. – En az 1 yıl üretimde çalışmış (Yetiştirilmek üzere tecrübesiz elemanlar da tercih edilecektir.) – Ekip çalışmasına yatkın, – Vardiyalı düzende çalışabilecek, – Titiz ve dikkatli çalışan, – Sorumluluk sahibi, – İş Sağlığı ve Güvenliği Kurallarına riayet eden, – Erkek Adaylar için askerliğini yapmış – Dilovası, Gebze, Çayırova, Darıca ve Pendik, Tuzla bölgeleri E-5 güzergahına yakın ikamet eden, – Gerektiğinde mesaiye kalabilecek, Sosyal Haklar : Yol, Yemek, SGK, Her ay 1.500 TL Alışveriş kart ve Bayram İkramiyesi BAŞLANGIÇ NET MAAŞ : 19.000-24.000 TL aralığındadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çerkeşli Osb İmes 14 Cd. Ada 621 Parsel 8 No:24/1 Dilovası Kocaeli / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu Onur Tapan

905382818405.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.