İş ilanı Başvuru Bilgileri

Selvice Evler Sitesi İçin Havuzda Görevli Olacak, Havuzda Yönlendirme Ve Havuz Kurallarını Takip Edecek Tercihen Öğrenci, Bayan Arkadaş Arıyoruz. Yapılacak İşin Fiziki Zorluğu Yoktur Sadece Havuz Kurallarını Takip Edecektir. Çalışma Süresi Sezonluk (2-3 Ay) Çalışma Saatleri: 10:00-22:00 Bayan, Tercihen Öğrenci, 10.00-20.00 Arası Haftada Bir Gün İzin Asgari Ücret

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 15- -40 (5.07.2009 – 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:17 Ümraniye İstanbul / Türkiye
İşe Alım Taygun Demir

905060217430.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.