İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesinde Ve Torbalı Yeniköy Ahmetli De Faaliyet Gösteren Giyim Deposunda Görevlendirmek Üzere; Önceliğimiz Ahmetli Deposudur Torbalı, Ayrancılar, Gaziemir, Buca, Karabağlar Ve Çevresi Servis Mevcuttur. Dinamik, Takım Çalışmasına Uygun Sorumluluk Sahibi, Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilecek Çalışma Arkadaşları Arıyoruz. Paketleme, Toplama, Katlama, Elleçleme Gibi İş Alanlarımız Mevcut . Çalışma Saatleri: 08.00- 17.30 Ve 16.00- 00.30 Vardiya Dönülmemektedir, İstediğiniz Vardiyada Devamlı Çalışabilirsiniz. Sgk Zorunludur, Servis Ve Yemek Mevcuttur. Görüşmeleri Ofisimizde Gerçekleştirmekteyiz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
50 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 18- -45 (3.07.2006 – 4.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -45 (3.07.2006 – 4.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

Analitik Düşünebilme …

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ayrancılar Mah. 69 Sok No:1 Daire 8 Torbalı İzmir / Türkiye
Deniz Hanım

905060348326.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.