İş ilanı Başvuru Bilgileri

Prefabrik Sektöründe Faaliyet Göstermekteyiz. Çelik Üretimi Makinelerimizden Çıkan Parçların Montajlama İşlemlerini Yapabilecek Çalışma Arkadaşları Alınacaktır. Servis Yoktur Fakat Yol Ücreti Desteği Verilmektedir. Çalışma Saatleri 08:00-18:00 Cumartesi 13:00 A Kadardır. İlgili Adayların Bu İlana Başvuru Yaparak Emre Bey İle Görüşmesi Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Erkek 20- -35 (30.04.2004 – 17.04.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 25000 TL

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması İŞ YAPMAYA ENGELİ OLMAYAN 20-35 YAŞ ARASI ERKEK

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kısıkköy San. Sitesi 3.Cad. No:108 Menderes İzmir / Türkiye
Yetkili Emre Gürses

905332654328.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.