İş ilanı Başvuru Bilgileri

Buca Begosta Bulunan Tıbbi Malzeme Üretimi Yapan Firmaya Beden İşçisi Personel Alınacaktır.08:00-18:00 Çalışma Düzeninde Çalışacak , Bina Genel Temizliğinden Sorumlu ,Depo Ve Sevkiyat Yükleme Süreçlerine Destek Olacak , 20-35 Yaş Aralığında Bedenen Çalışmasında Bir Sakınca Olmayan Çalışma Arkadaşları Aramaktayız Firmada 30.05.2024 Perşembe 14.30 Da Toplu Görüşme Olacaktır. Başvurmak İsteyen Adaylar Gidip Görüşme Yapabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 18- -35 (28.06.2006 – 29.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik Buca begosta bulunan tıbbi malzeme üretimi yapan firmaya beden işçisi personel alınacaktır.08:00-18:00 çalışma düzeninde çalışacak , Bina genel temizliğinden sorumlu ,Depo ve sevkiyat yükleme süreçlerine destek olacak , 20-35 yaş aralığında bedenen çalışmasında bir sakınca olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Begos 3. Bölge 2/20 Sk. No:9 Buca İzmir / Türkiye
Cansu Hanım

902322908929.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.