İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamıza Damlama Sulama İmalatında Çalıştırılmak Üzere Yazıbaşı, Kuşçuburun, Ayrancılar Bölgesinde İkamet Eden Üretim İşçisi Alınacaktır. Servis İmkanımız Vardır. Yaz Döneminde İş Yoğunluğundan Dolayı Vardiya Olabilmektedir. Kış Döneminde Mesai Saatleri Normale Dönmektedir. İlanda Yer Alan Başvur Butonunu Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firma İle İrtibata Geçiniz. 0555 043 19 48

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 20- -45 (30.06.2004 – 4.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Bahçelievler Mah. Sakarya Cad.No:17 Yazıbaşı Torbalı İzmir / Türkiye
Cansu Hanım

905550431948.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.