İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tire Organize Sanayi Bölgesindeki Tıbbi Malzeme Üretimi Yapan İşletmemize Üretimde Çalışacak İş Arkadaşı Alınacaktır. Üç Vardiya, Servis İmkanı Var,Gerekli Durumlarda Mesai Yapılmakta. Not:İlanda Yer Alan “Başvur” Butonuna Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firmayla İletişime Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
25 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 18- -40 (18.06.2006 – 20.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -40 (18.06.2004 – 20.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmalı.Temiz odalarda çalışılması sebebiyle hijyen kurallarına dikkat eden adaylar olmalıdır. Ramazan bayramı primi, kurban bayramı primi, devamlılık primi, yılbaşı primi gibi uygulamalarımız bulunmaktadır.Ferdi kaza sigortası işe başlanılan gün yapılır.Kurumsal etkinlikler düzenlenmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İbni Melek Osb Mah.Tosbi Yol 4 Sok.No:29 35900-Tire-İzmir Tire İzmir / Türkiye
Ömrüye Hanım

902325135110.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.