İş ilanı Başvuru Bilgileri

Esnek Çalışma Saatlerine Ve Yoğun İş Temposuna Ayak Sağlayabilecek, Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış, Tercihen Fabrika Da Çalışmış, Vardiya Yoktur İşe Zamanında Gelip Gidebilecek, Verilen Görevlerin Özveri İle Yapılması, Fabrika İçi Kurallara Uyulması ,Ekip Çalışmasına Yatkın, Kaynak , Montaj , Üretim , Elektrik Ve Panel İşlerinde Yardımcı Olarak Çalışacak Eleman Alınacaktır. *Tire, Torbalı,Ayrancılar Bölgesinde İkamet Eden. * Servis,Yemek İmkanları Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
15 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Lisans
Erkek 18- -35 (2.07.2006 – 4.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
En Az Ücret : 20000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 30000 TL

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması …

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İbni Melek Osb Tosbi Yol 18 No:11 Tire İzmir / Türkiye
Yılcan Sezgin

905350162681.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.