İş ilanı Başvuru Bilgileri

Avcılar’Da Bulunan Tekstil Fabrikamıza Vasıflı Vasıfsız Taşımacı, Depo Personelleri, Kalite Kontrolcüler,Ortacılar,Makineciler Ve Modelist Yardımcıları Alınacaktır. Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 07:30 /1 7:30′ Tur. Avcılar,Esenyurt,Beylikdüzü Güzergahlarına Servis Mevcuttur. Yenibosna’Dan Avcılar!A Kadar Metrobüse Yakın Güzergahlara Servisimiz Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
15 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Kadın 19- -50 (9.07.2005 – 10.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 19- -50 (9.07.2005 – 10.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 25000 TL

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Üniversite Mah Bağlar İçi Cad Sarıgül Sok No 8 Avcılar İstanbul / Türkiye
İk Eda Odabaşı Avcı
İk@Libteks.Com
902124285151.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.