İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kratos Metal Olarak, İnşaat Sektöründe Yüksek Kaliteli Yapı Ekipmanları Ve İskele Sistemleri Sunarak Projelere Güvenli Ve Verimli Çalışma Ortamları Sağlamaya Devam Ediyoruz. Üretim Ekibimize Katılacak Yeni Üyeler Arıyoruz: 1. Kaynaklı İmalat Operatörü Görevler: Metal Parçaların Kaynaklı İmalatını Yapmak. Kaynak Sonrası Kalite Kontrol Ve Düzenlemeleri Gerçekleştirmek. Kaynak Ekipmanlarının Bakımını Sağlamak. Nitelikler: En Az 1 Yıl Kaynak Deneyimi. Teknik Resimleri Okuyabilme Becerisi. 2. Forklift Operatörü Görevler: Üretim Ve Depoda Malzemeleri Taşımak Ve Düzenlemek. Gelen Ve Giden Ürünlerin Yükleme Ve Boşaltma İşlemlerini Yapmak. Forklift Ekipmanının Günlük Bakımlarını Gerçekleştirmek. Nitelikler: En Az 1 Yıl Forklift Kullanma Deneyimi. Geçerli Forklift Operatörü Sertifikası. Yük Taşıma Ve İstifleme Konularında Bilgi Sahibi. 3. Genel Beden İşçisi Görevler: Üretim Hattında Çeşitli Destek İşleri Yapmak. Malzemelerin Taşınması, Paketlenmesi Ve Düzenlenmesi. Üretim Alanının Temizliği Ve Düzeninin Sağlanmasına Yardımcı Olmak. Nitelikler: Tecrübe Veya Eğitim Şartı Aranmamaktadır. Ekip Çalışmasına Yatkın Ve Fiziksel İş Yapabilecek Durumda Olmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
10 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar Olmayan-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın 18- -50 (5.07.2006 – 10.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -50 (5.07.2006 – 10.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması 1. Kaynaklı İmalat Operatörü Nitelikler: Deneyim: En az 1 yıl kaynak deneyimi. Beceriler: kaynak tekniklerine hakim. Okuryazarlık: Teknik resimleri okuyabilme becerisi. Takım Çalışması: İyi bir takım oyuncusu ve problem çözme yeteneği. 2. Forklift Operatörü Nitelikler: Deneyim: En az 1 yıl forklift kullanma deneyimi. Sertifika: Geçerli forklift operatörü sertifikası. Beceriler: Yük taşıma ve istifleme konularında bilgi sahibi. Güvenlik: İş güvenliği kurallarına uyumlu. 3. Genel Beden İşçisi Nitelikler: Tecrübe: Tecrübe şartı aranmamaktadır. Eğitim: Eğitim şartı aranmamaktadır. Beceri: Fiziksel iş yapabilecek durumda olmak. Uyum: Ekip çalışmasına yatkınlık ve hızlı öğrenme yeteneği.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çerkeşli Organize Mahallesi Imes 14.Cad No 14 Dilovası Kocaeli / Türkiye
Kalite Yöneticisi Kadir Şahin
Kadir.Sahin@Scafom-Rux.Com
905433410525.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.