İş ilanı Başvuru Bilgileri

Buca-İzmir’De Bulunan Mağazamızda Çalışacak , Beden İşçisi Alınacaktır. Çalışma Saatleri: Hafta İçi : 8:30-18:00 Cumartesi : 08:30-13:00 Servis Desteği Verilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Erkek 21- -40 (4.07.2003 – 5.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik BUCA-İZMİR’DE BULUNAN MAĞAZAMIZDA ÇALIŞACAK , BEDEN İŞÇİSİ ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ: HAFTA İÇİ : 8:30-18:00 CUMARTESİ : 08:30-13:00 SERVİS DESTEĞİ VERİLİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Seyhan Mahallesi 657. Sokak No:81 Şirinyer/İzmir Buca İzmir Buca İzmir / Türkiye
Nazım Şeşen

905322956188.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.