İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamıza; Üretim Personelleri Alınacaktır. Üretim Şefi Tarafından Verilen Üretim Emri Doğrultusunda Sıvı Ve Toz Boya Üretim İçin Gerekli Olan Hammaddeleri Depo Elemanından Talep Eder. Ürün İçin Gerekli Hammaddeyi Üretim Emrine Uygun Olarak Tartar Ve Uygun Ekipmana Yüklemesini Yapar , Üretim Metodunda Belirlenen Sıra İle Üretim Numarasını Alır, Üretimemri İle Birlite Üretimini Gerçekleştirip,Paketlenmesini Yapıp, Sevkiyata Hazır Hale Getirir. Maaş:22500 Tl , Servis, Yemek, Prim, Fazla Mesai, Özel Sağlık Sigortası E-5 Güzergahı Üzerinden Göztepe Köprüsünden Başlayııp İçmeler Köprüsünden Tuzla Deri Organize Sanayiye Gelen 1 Adet Büyük Servisimiz Mevcuttur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 22- -40 (9.07.2002 – 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi İNTERNETTEN BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İŞVEREN İLE İRTİBATA GEÇMESİ GEREKMEKTEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Org. Der. San Böl.19. Yol 12/6 Parsel Tuzla İstanbul / Türkiye
Ulaş Kocabaş

902164445658.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.