İş ilanı Başvuru Bilgileri

Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı Mesleğinde Elaman Alımı Yapılacaktır, Görevleri Ve Sorumlulukları Plastik Enjeksiyon Makinesinde Çalışacak, Makinanın Gerekli Günlük Bakım Ve Temizliğini Yapmak Ve Kayıtlarını Tutmak, Uygunsuz Ürünlerin Kaydını Tutmak. Amirinin Vereceği Diğer Görevleri Yerine Getirmek. Aranan Nitelikler Plastik Enjeksiyon Prosesi Konusunda Bilgi Sahibi, Plastik Enjeksiyon Hataları Konusunda Bilgi Sahibi, Vardiyalı Çalışabilecek, 3 Vardiya Çalışma Vardır, Servis Vardır Kayapa , Emek, Hamitler, Görükle, Hasanağa Ve Hasanağa Tokide İkamet Eden Personellerimize Restoran Ve Marketlerde Geçerli Olmak Üzere Aylık 1000?+1500? Prim Ücreti, Toplamda 2500? Ticket Kart Tanımlaması Mevcuttur “ İş Ve Meslek Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Firmayla İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir.”

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın -5019.04.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek -5019.04.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi “ İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR.”

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kayapa Mahallesi Nergiz Cad. No:13 Nilüfer Bursa / Türkiye


905525722041.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.