İş ilanı Başvuru Bilgileri

Mobilya-Sevkiyat Panel Kesim, Kaizen Çalışmaları Yapmak, Sorumluluğundaki Alanını 5S Kurallarına Göre Tertipli, Düzenli Tutmak, Sorumluluk Alanındaki Tüm Isg Kurallarına Uyulmasını Sağlamak, Mobilya Boyasından Ve Zımpara İşinde Çalışacak Üretim Elemanı Alımı Yapılacaktır. Şirketimiz Çalışanları İle Akrabalık İlişkilerinin Bulunmaması Gerekmektedir. Yalın Üretim, Kaizen, 5S Gibi Konularda Bilgi Sahibi Olması, Kadın-Erkek İşi Ayrımı Gözetmeyen Bir Bakış Açısına Sahip Olması Önemli Kriterlerdir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
10 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek -4519.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme İNTERNETTEN BAŞVURAN ADAYLAR BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İŞVEREN İLE İLETİŞİM BİLGİLERİNDEN TEMASA GEÇMELİDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Şifa Mah. Atatürk Cad. Yaman Sok. No:10 Tuzla İstanbul / Türkiye
Yetkili Neslihan Çakır Malkoç

902165812083.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.