İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Tanımı Atölye Şefinden Gelen Üretim Emirlerindeki Miktara, Zamana, “Üretim Ve Montaj Kalite Planları”Na Uygun Olarak Üretimin Gerçekleşmesinden Sorumludur, Üretim Aşamasında Ortaya Çıkan Kalite Problemi Ve Uygunsuzluk Durumlarında Atölye Şefine Acilen Bilgi Verir. Verilen Talimatlara Göre Gereken Önlemleri Uygular Ve İşbirliği Yapar. Gerekirse Üretimi Durdurur, Kullandığı Araç- Gereç, Tezgah Ve Teçhizatı Temiz, Düzenli, Bakımlı Olarak Muhafaza Eder. Ayrıca Çalışılan Ortamın Temizliğini Sağlar, Üst Yönetim Ve Direkt Bağlı Olduğu Atölye Şefinin Ve Yardımcısının Verdiği Görevleri Zamanında Ve Düzenli Olarak Yerine Getirir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
50 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Servis Desteği

Genel Nitelikler Meslek veya Teknik Lise, Meslek Yüksek Okulu ilgili bölümlerinden mezun, İmalat proses kontrollerinde (Tercihen Talaşlı İmalat, Montaj. Kaynak, kaplama ve boya vb. mekanik işlemler ve montaj) en az 2 yıl görev almış, Teknik resim okuyabilen, Ölçü aletleri kullanabilen (Kumpas, mikrometre, mihengir), Ekip çalışmasına uyumlu, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyumlu

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Organize Sanayi Bölgesi 6 Cadde Kocaeli Dilovası Dilovası Kocaeli / Türkiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Ebru Akdoğan
Ebru.Akdogan@Eaegroup.Com
905373051894.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.