İş ilanı Başvuru Bilgileri

Daş Laboratuvar Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’Nde Çalıştırılmak Üzere Personel Alınacaktır. Pg3 Aktif Araç Kullanabilen Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek Yapı Malzemeleri Laboratuvarı İçin Numune Alabilecek Lise Mezunu 22-50 Yaşları Arasında Numune Alma Eğitimi İşveren Tarafından Verilecektir. Ücret Ve Çalışma Koşulları İşveren İle Görüşülecektir. İlana Uygun Adayların Sistemden Başvuru Yaptıktan Sonra İlgili Kişinin Numarasını Arayarak Görüşme İçin Randevu Almaları Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
4 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 22- -50 (9.07.2002 – 10.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Takım Çalışması .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çekmece Mah. 166. Sokak No:42/A Defne Hatay / Türkiye
İşveren Emre Kırık

905079574466.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.