İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tercihen Esenyurt- Kıraç Çevresinde İkamet Eden, Minimum İlkokul Mezunu, Üretim İşçisi Arayışımız Mevcuttur. Adaylar, Üretim Sahasında Üretime Destek Verecektir. Çalışma Saatleri Hafta İçi 08:00-18:00 Haftasonu Çalışması Ve Vardiya Yoktur. İşin Yoğun Olması Halinde H.İçi Akşam Veya Cumartesi Günleri Mesai Ücreti Ödenmek Koşulu İle Çalışma Yapılacaktır

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Takım Çalışması .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Selahattin Eyyubi Mah.Piri Reis Cad.No:6/1 Esenyurt İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları

902126895689.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.