İş ilanı Başvuru Bilgileri

Aydınlatma Sektöründe Faaliyet Gösteren Fabrikamızda, Aydınlatma İmalatı Metal Bölümünde Çalışacak Yetiştirilmek Üzere Taşlamacı – Punta Ve Pres Operatörü Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması . İşin gereğine uygun olarak esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, . Fabrika çalışma sistemine ayak uydurabilecek, . Sorumluluk sahibi titiz ve dikkatli çalışabilecek, . Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, “Taşlamacı – Pres Operatörü ve Puntacı” alınacaktır. NOT: Çalışma saatlerimiz hafta içi sabah 07:30-17:45 saatleri arasındadır. Haftada 5 gün çalışma vardır. Servisimiz yoktur. Yol ücreti ödenecektir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Osmangazi Mah. Atayolu Cad. No:66 Sancaktepe İstanbul / Türkiye
Gökhan Bey

905316992073.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.