İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kendi Sektöründe Türkiye Lideri, Avrupanın Üçüncü Büyük Firması Assan Alüminyum San. Ve Tic. A.Ş. Olarak Tuzla Fabrikamıza Çalıştırılmak Üzere (Dilovası-Tuzla) Fabrikalarımız İçin Teknik Hizmetler (Mekanik Bakım Elektrik Elektronik Bakım Ve Yardımcı Hizmetler) Bölümlerine İşe Alım Yapmaktayız. İlgili Pozisyonlarda Aradığımız Temel Özellikler; – Erkek 21-40 Yaş Aralığında, – Erkek Adaylar İçin Askerliğini Yapmış, – En Az Lise Mezuniyet Belgesine Sahip Olan – 4’Lü Vardiya Düzeninde Çalışabilecek (Hafta Tatili Değişken)- Kocaeli (Çayırova-Gebze-Dilovası-Darıca-Hereke-Körfez-Derince-İzmit-Başiskele), İstanbul Anadolu Yakası E-5 Üzerinden Kartal’A Kadar Servis Güzergahımız Bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek 21- -40 (9.07.2003 – 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik Ramazan ve Kurban Bayramı Yardımı – Ramazan Çeki Yakacak Yardımı ( 12 ay) – Yıllık Ücretli İzin Yardımı Eğitim Yardımı – 4 maaş ikramiye (aylara bölünüyor) Tamamlayıcı ve özel sağlık sigortası (eş ve çocukları kapsayan) Ölüm,Evlilik ve Doğum yardımı Banka Prosmosyonu Fazla Mesailer %100, Dini Bayramlar %200 Gece Mesaileri %10 zamlı olarak ücretlendirilmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yayla Mah. D-100 Karayolu Rüya Sokak No:2 Tuzla İstanbul / Türkiye
İk
İsa.Yilmaz@Assanaluminyum.Com
902165112542.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.