İş ilanı Başvuru Bilgileri

2007 Yılında Bursa Merkezli Kurulan Şirketimiz Yerli Ve Yabancı Sermayeli Firmalara Birçok Projede Alt Yüklenici Olarak Başladığı Yolculuğuna, Zaman İçinde Yaptığı İnsan Ve Ekipman Yatırımları İle Özellikle Yenilenebilir Enerji Projelerinde (Res – Ges – Tes -Bes – Jes) Ana Yüklenici Olarak Yoluna Devam Etmektedir. Görev Tanımı İşyerinde Yürütülen İnşaat, İmalat Vb. Her Türlü Çalışmaların İnsan Gücü İle Yapılabilecek Olanlarından Kendisine Verilen Beden Gücüne Uygun İşleri, Gösterildiği Yerde Ve Anlatıldığı Gibi Verilen Süre İçinde Yapmak, Mevzuat Çerçevesinde Görev Alanına Giren Diğer Görevleri Yapmak, İşyerindeki Herhangi Bir Tehlikeyi Amirine Bildirmek, Herhangi Bir Kazayı Veya Öngördüğü Kaza Riskini Amirine Rapor Etmek, İş Sağlığı Ve Güvenliği İle İlgili Önlemleri Almak, Vb. Görev Ve İşlemleri Yerine Getirmek, Çalışma Saatleri Hafta İçi: 09:00 – 18:00, Hafta Sonu Tatil Servis: Yok, Öğle Yemeği: Sodexo Kart İş Ve Meslek Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Firmayla İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. / Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Erkek 21- (2.07.2003 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

*

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Hamidiye Mah. Orhangazi Cad. Bursa Gemlik Gemlik Bursa / Türkiye
Ayşen Gültekin

902245134045.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.