İş ilanı Başvuru Bilgileri

Abalıoğlu Yağ Çiğli Fabrikası İçin ‘’Beden İşçisi’’(5 Personel) Alımı Yapacağız. Çiğli, Karşıyaka, Evka-5, Egekent ,Menemen, Bayraklı Ve Bornova’ Da İkamet Eden 25 – 45 Yaş Arası Erkek Askerliğini Yapmış Olan Brüt/30.000-40.000 Arası Maaş, Bayram Paraları, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ve Performans Primi Mevcuttur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Önlisans
Erkek 25- -45 (9.07.1999 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması H.E.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
10006/1 Sok. No:19 A.O.S.B Çiğli İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Fulya İçingir

902323283172.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.