İş ilanı Başvuru Bilgileri

Vasıfsız Personel

Lise veya tercihen meslek lisesi mezunu.
Atölye de folyo foreks sıvaması ve üretim aşamalarında çalışacak.
Gerek görüldüğünde mağaza görsel değişim yapa bilecek Sorumluluk sahibi, işini ve düzenli çalışmayı sevenVerilen iş emirlerini ortalama imalat süresinde tamamlayabilecekGerek görüldüğünde fazla mesai ve gece mesailerine kalabilecekTakım çalışmasına yatkınÜrün kalitesi ve sorumluluğunu üstlenebilen.
Bay personeller alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay Reklam/Tanıtım

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
2.800

Bağcılar

İstanbul Csa Reklam

İstanbul Csa Reklam İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.