İş ilanı Başvuru Bilgileri

Vasıfsız Eleman

Eticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Esenler’deki ofisimizde yetiştirilmek üzere uzun süreli çalışacak arkadaşlar arıyoruz.
  Depoya gelen malların kontrolünü yapacak Müşteriye gönderilecek ürünlerin paketlenip kargoya hazır hale getirilmesi İnsanlarla ilişkisi iyi  Ekip çalışmasına uygun  En az lise mezunu olmakÇalışma Saatleri
 Pazartesi Cuma
08.
3019,00Cumartesi Saat
08.
3019,00İş yerimize gelerek karşılıklı görüşme yapılması gerekmektedir.
ISTANBUL / ESENLER

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Güçlü Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.

İstanbul Güçlü Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.