İş ilanı Başvuru Bilgileri

Vardiya Amiri

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekirdağ’da kablo sektöründe faaliyet gösteren firma adına Vardiya Amiri pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.
Sorumlu olduğu vardiyada üretimde yürütülen faaliyetleri ve çalışanları yönetmek Destek birimlerinin koordinasyonunu sağlamak Hatların performansı ve duruşlarının takibini yapmak Günlük üretimi planını uygulamak ve takibini yapmak Üretime ait gereken raporları yöneticisi ile paylaşmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Geneli Faveo Danışmanlık

İstanbul Geneli Faveo Danışmanlık İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.