İş ilanı Başvuru Bilgileri

Buca Begos’Ta Bulunan Tekstil Üzerine Faaliyet Gösteren Firmaya Çocuk Penyede Çalışacak Ütücü Alınacaktır. Çalışma Saatleri 07:45-17:45 Şeklindedir. Servis Ve Yemek İmkanı Vardır.Servis Bayraklı – Karşıyaka – Yeşilova,Buca – Gaziemir (Tınaztepe Işıklar,Ahmet Yesevi Cad, Yıldız Mah , Kozağaç Meydanı, Gediz Balsan Fırını, Fırat Mah (Ova Pazaryeri) , Yeşilbağlar Fırat Yaşam Parkı , Optimum) Şeklindedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 18- -45 (5.07.2006 – 6.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Çalışmaya istekli

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yahya Kemal Beyatlı Cad. No: 8 Buca İzmir Buca İzmir Buca İzmir Buca İzmir / Türkiye
Orhun Bey

902324209494.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.