İş ilanı Başvuru Bilgileri

Urla’da Oyun Ablası Arıyorum

Kekliktepe’deki evimiz için haftanın 5 günü 10.
0015.
00 saatleri arasında 2 yaşındaki kızımla kaliteli zaman geçirebilecek, oyunlar oynayıp etkinlikler yapabilecek, öğlen yemeğini de yedirebilecek, 2 yaş grubu çocukla iletişimin nasıl olması gerektiğini bilen, tecrübeli, ben tez yazarken çocuğumun güzel zaman geçirmesini sağlayabilecek oyun ablası arıyorum.
 Not
Günlük 20 TL yol ücreti maaşa ek olarak verilecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Urla

İzmir Bakıcı Arayan Aslı Ç.

İzmir Bakıcı Arayan Aslı Ç. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.