İş ilanı Başvuru Bilgileri

Planlama Departmanında;Numunelerin Takibini Yapabilecek.Üretim Dosyalarının Takibini Yürütebilecek.Müşteriden Gelen Kritiklerin Takibini Ve Dosya Düzenini Sağlamak.Numunelerin Ve Üretim Numunelerinin Ölçümünü Ve Teslimin Sağlanması.Koleksiyon Süreçlerine Hakim.Gelen Aksesuarlarının Kontrolünü Ve Takibini Sağlamak.Diğer Detaylarlar Görüşmede Aktarılacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 23- -30 (9.09.2000 – 11.08.1993 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

PLANLAMA DEPARTMANI

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İnönü Mah.Gülbahçe Sokak No:2Sancaktepeİstanbul / Türkiye
Kübra Bayramoğlu
Taylantrikomuhasebe@Gmail.Com
905523829526.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.