İş ilanı Başvuru Bilgileri

Üretim Şefi

İzmir Menderes’ te bulunan Modüler Mobilya üretimi yapan fabrikamızda gece vardiyasında çalışmak üzere Üretim Şefi alınacaktır.
Üretimden istenilen zaman, miktar ve kalite ürünlerin üretiminin gerçekleştirilmesi, Vardiyada çalışacak personel takibi ve iş organizasyonunun gerçekleştirilmesi, Üretim kalitesinin kontrol edilmesi, Üretimde araştırma ve geliştirmesine yönelik faaliyetlerin izlenmesi, Makine ve ekipmanların doğru şekilde kullanımının sağlanması, Makine bakım talimatlarının uygulanması, planlı bakımların takibinin yapılması, Üretimle ilişkili tüm birimleri ile koordineli çalışılması planlama, insan kaynakları, satın alma vb.
,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İzmir Meltem Bebek ve Genç Mobilya

İzmir Meltem Bebek ve Genç Mobilya İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.