İş ilanı Başvuru Bilgileri

Üretim Operatörü

Kocaeli Gebze de Metal sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda
Tercihen metal sektöründe deneyimli Kocaeli Gebze ,Darıca , Beylikbağı , Çayırova ve yakın çevresi , İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Ortaöğretim ve üzeri Tercihen teknik okul mezunu 3 vardiya olarak çalışacak Kendini ifade yeteneği gelişmiş Takım çalışmasına yatkınFabrikamız sendikalı olup , 3 maaş ikramiye artı sosyal hakları bulunmaktadır.
NOT
Telefonla başvuru kesinlikle kabul edilmemektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Gebze

Kocaeli San Metal A. Ş

Kocaeli San Metal A. Ş İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.