İş ilanı Başvuru Bilgileri

Üretim Elemanı

Silikon ve kauçuk yedek parça üretiminde faaliyet gösteren firmamızın İstanbul/Güngören’de bulunan üretim tesisinde,hidrolik sıcak pres ve hammadde karışım makinasında görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun
· Tercihen üretim departmanında tecrübeli,yetiştirlmek üzere tecrübesiz,· Askerlik görevini tamamlamış,· İnsan ilişkilerinde başarılı,ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi,· Sabırlı, titiz ve düzenli çalışan,3.
000 TL MAAŞ+PRİM+MESAİ+SGK+YEMEKCUMARTESİ/PAZAR TATİLÜretim çalışanı aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay Diğer

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Güngören

İstanbul Teknik Lastik Silikon Kauçuk

İstanbul Teknik Lastik Silikon Kauçuk İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.