İş ilanı Başvuru Bilgileri

Üretim Elemanı

Peçete üretim firmamıza, imalat bölümünde çalışacak, bölümdeki makinelerin kullanımından ve çalışma düzeninden sorumlu takım arkadaşı aramaktayız.
GENEL NİTELİKLERVardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek,Tercihen peçete üretim sektöründe tecrübeli,Üretim ortamında çalışma geçmişine sahip,Takipçi, disiplinli ve sistemli, iletişimi kuvvetli, yoğun iş temposunda çalışabilecek , erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Adana Mrn Kağıt Ambalaj kimya oto. san. tic. ltd. şti

İletişim numaralarını lütfen mesai saatleri içerisinde arayınız.

Adana Mrn Kağıt Ambalaj kimya oto. san. tic. ltd. şti İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık Sakarya, İk Danışmanlık Eskişehir, Trabzon, Manisa, Denizli, Kahramanmaraş, Mersin, Kayseri gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Gebze, Polatlı, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.