İş ilanı Başvuru Bilgileri

Üretim Elemanı

Bunzl Plc iştiraki olan Bursa Pazarı streç film, alüminyum folyo, yağlı pişirme kağıdı ve yanmaz fırın torbası ürünlerinin imalatını gerçekleştirmektedir.
Bursa Pazarı, Türkiye’nin bu ürün sınıfındaki en büyük kapasitelerinden birine sahiptir.
Büyüyen ekibimizde birlikte çalışacağımız ‘ÜRETİM ELEMANI’ arıyoruz.
Üretimde çalışmış, üretim makinesi tecrübesi olan2 haftada bir gündüz ve gece vardiyası dönüşümünde çalışabilecekSorumluluk sahibi ve disiplinli çalışmaya özen gösterenEkip çalışmasına uyumlu ve kendisini geliştirmeye açıkErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muafÇalışma yeri Esenyurt Akçaburgaz Mahallesi’ndedir.
Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece’de oturan adaylar tercih edilecektir.
Servis imkanı bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Esenyurt

İstanbul Bursa Pazarı

İstanbul Bursa Pazarı İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.