İş ilanı Başvuru Bilgileri

Üretim Destek OPERATÖRÜ

Proservice Global A.
Ş 2019 yılında İzmir’de kurulmuştur.
Otomotiv, havacılık ve beyaz eşya sektöründe “Kalite Kontrol, İmalat Destek, Bakım ve Temizlik, Mühendislik ve Ofis Destek” konularında hizmet sunan bir kuruluştur.
Proservice Global A.
Ş.
Türkiye’nin her bir müşterinin ihtiyaçlarına uygun, özelleştirilmiş tek bir hizmet veya entegre hizmetler çözümü sunmaktadır.
Bu ilan, Proservice Global A.
Ş Eskişehir bölgesinde Kalite Kontrol,imalat destek ve teknik alanlarda çalıştırmak üzere takım arkadaşları aramaktadır.
ÜRETİM DESTEK OPERATÖRÜ
Tercihen Lise mezunu,Takım çalışmasına yatkın,Fabrikalarda daha önce üretim destek personeli olarak çalışmış veya eğitilmek üzere,Detaylara dikkat eden, titiz, sonuç odaklı,disiplinli,Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Göz sağlığı yerinde olan,Askerliğiyle ilişiği bulunmayan,ESKİŞEHİR’de ikamet eden Erkek ve Kadın adaylar aranmaktadır.
NOT
SERVİS GÜZARGAHINA UYUMLU ADAYLARIN BAŞVURMASI RİCA OLUNUR.
.
ESKİŞEHİR SERVİS GÜZARGAHI
ÇAMLICA ESENTEPE SIRMALILAR GAFFAR OKAN KANAL 26 ESKİ OTOGAR ATATÜRK LİSESİ ODUNPAZARI ÜNİVERSİTE EVLERİ GÜLTEPE ESİNTİ BÖREK ERENKÖY ÖLÇE SİTESİ EMEK ERTAŞ CD.
EMEK ŞEHİR HASTANESİ

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Tepebaşı

Eskişehir Proservice Global

Eskişehir Proservice Global İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.