İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tur Gemilerinde Çalışacak Elemanlar

DİAMOND DENİZCİLİK FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK, TUR TEKNELERİNDE ULUSLARARASI YURT DIŞI VE YURT İÇİ GEMİLERDERORO GEMİSİ, YOLCU GEMİSİ, KURU YÜK GEMİLERİNDE VETANKER GEMİSİNDE, ÖZEL YATLARDAOLMAK ÜZERE GEMİNİN GÜVERTE BÖLÜMÜNDEÇALIŞTIRILMAK ÜZEREVASIFSIZ ELEMANLAR ALINACAKTIRTÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTURMAAŞLAR YURT İÇİ YURT DIŞI FARKLILIK GÖSTERMEKTEDİRFAZLA MESAİS G KSEFER BAŞI PRİMLERYEMEKKALACAK YER6 AYDA BİR ÇİFT MAAŞERKEN EMEKLİLİKHafta içi 09.
00 ile 18.
00 arasıCumartesi 09.
00 ile 16
00GEREKLİ OLAN ŞARTLAREn az ilk okul mezunu30 yaş ve altı en az ilköğretim mezunuSabıka kaydının olmamasıT.
C Vatandaşı olması

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Diğer

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
8.000

Beyoğlu

İstanbul Diamond Denizcilik

İstanbul Diamond Denizcilik İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.