İş ilanı Başvuru Bilgileri

Toz Boya Ustası

Gemi yaşam mahallerindeki ekipmanların üretimini yapan firmamızda tam zamanlı çalışmak üzere aşağıdaki nitelikte Elektrostatik Toz Boya Ustası arayışımız bulunmaktadır.
Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi mezunu,Tercihen 5 yıl tecrübeli,Sigara kullanmayan,Mesleğini yerine getirmekle ilgili sağlık problemi olmayan,Disiplinli adayların başvurularını bekliyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay Mimarlık/Mühendislik

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Tuzla

İstanbul Ensar Gemi Ve Yan Sanyi Ltd. Şti

İstanbul Ensar Gemi Ve Yan Sanyi Ltd. Şti İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.