İş ilanı Başvuru Bilgileri

Torna Tesviye Ustası

Alüminyum profil ve aksesuar üretim sektöründe faaliyet gösteren Kocaeli Kartepe bölgesinde yer alan fabrikamız için ‘Torna Tesviye Ustası’ aranmaktadır.
En az 2 yıl deneyimi bulunan,Torna Tesviye konusunda tecrübeli,Sorumluluk sahibi tertipli ve düzenli çalışacak,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Olması önemlidir.
Maaş ve çalışma koşulları görüşme esnasında konuşulacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Kocaeli Mertcan Metal San. Tic. Ltd. Şti

Kocaeli Mertcan Metal San. Tic. Ltd. Şti İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.