İş ilanı Başvuru Bilgileri

Lise Veya Önlisans Radyoloji Teknisyenliği Yada Teknikerliği Branşından Mezun Direkt Röntgen Konusunda Deneyimli Yada Ögrenmeye Acık Bayan Personel Aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Önlisans
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Lise veya önlisans radyoloji teknisyenliği yada teknikerliği branşından mezun direkt röntgen konusunda deneyimli yada ögrenmeye acık bayan personel aranmaktadır. Demetevler yenimahalle civarında oturması tercih sebebidir. Görüşmeler yüzyüze yapılacaktır adayların resimli cv leri ile birlikte gelmeleri rica olunur.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mehmet Akif Ersoy Mah Sami Efendi Cad. No :80 Demeteveler Servet Unsal Tıp Merkezi Yenimahalle Ankara / Türkiye
Canan Arpalık

905347071432.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.