İş ilanı Başvuru Bilgileri

Protek Medikal Bilgisayar Elekt.San.Ve Tic.Ltd.Şti Şirketimizde Çalışmak Üzere Personel Alımı Yapılacaktır. Tercihen Tıbbi Sekterlik Mevzunu 23-45 Yaşları Arasında İşimiz Sgk İşi Olduğu İçin Diyabet Ürünleri Satışını Sgklı Bir Şekilde Sağladığımız İçin Gelen Hastalarla İlgilenip Reçete Girişi Yapıcak. Ofis İşlerinde Hakim Diksiyonu Düzgün İnsanlarla İletişim Becerisi Yüksek Evrak İşlerini Düzenli Yürütebilecek Çalışma Arkadaşı Aramaktayız Cvlerinizi İnfo@Protekmedikal.Com Üzerinden Bize İletmenizi Rica Ederiz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 23- -45 (26.06.2001 – 28.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
1357 Sk No 1 D 22 Konak İzmir / Türkiye
Dilara Hanım
İnfo@Protekmedikal.Com
902324652492.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.